Hayata Karşı Dik Duruş Göstermemizi Sağlayan;

Kodgem Straight Kişisel Duruş Antrenörü


Günlük yaşantımız sırasında gerçekleştirdiğimiz birçok aktiviteyle biz hiç farkında olmadan duruşumuzda bozukluk meydana geliyor. Çoğu zaman da bu konuda annelerimizin ‘’Dik dur evladım!’’ uyarılarına maruz kalıyoruz. Artık annelerimizin bu konudaki uyarılarına fırsat vermeyecek ve 21 gün içerisinde dik durma alışkanlığı edinmemizi sağlayacak olan Kodgem Straight bizlerle.

Nedir bu Kodgem Straight? Gelin birlikte inceleyelim. 

Kodgem Straight Nedir?


Kodgem Straight temelde duruşumuzu düzeltmemize yardımcı olan teknolojik bir cihazdır. Çalışma prensibi duruşumuz bozulduğu anda verdiği titreşimler sayesinde bunun farkında olmamızı sağlayabilmektir. Böylece duruşumuz her bozulduğunda verdiği uyarılar ile dik durma alışkanlığı edinmemize destek olur. 

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text 

Nasıl Kullanılır?


Şarj ile çalışan, arkasında bulunan hipoalerjenik yapıştırıcılar sayesinde tam sırta iki kürek kemiğimizin arasına rahatlıkla yerleştireceğimiz cihazın StraightApp adında Google Play ve App Store’dan indirebileceğimiz uygulaması bulunuyor. Telefonumuza kuracağımız bu uygulama sayesinde cihazı kullandığımız tüm anların verisini yansıtarak gelişimimize şahit olma fırsatını bizlere sunuyor.

    
Aplikasyon içerisinde bulunan özelleştirme modları ile istediğimiz duruş ayarlarını yapabilmemizi ve kendimize göre kişiselleştirebilmemizi sağlıyor.

     
Kodgem Straight ergonomik yapısıyla günlük yaşantıda bizi rahat kullanım ile 21 günde dik durmayı alışkanlık edinmemizi sağlarken uygulama içerisindeki egzersizlerle beraber kaslarımızın güçlenmesine de yardımcı oluyor.